درباره مکان‌مدیا

شفاف باشید، متفاوت باشید

دانش و مهارت را می توان اندوخته‌های جدایی‌ناپذیر و ثروت‌آفرین هر انسان در طول زندگیش دانست. اندوخته‌هایی که در دنیای پر رقابت کنونی در اکتساب مشاغل و ثروت، می‌توانند موجب پیشی گرفتن از دیگر رقبا گردند. اکنون ملاک تخصیص شغل‌ها، بویژه در حوزه فناوری‌اطلاعات بر اساس دیدگاه‌های سنتی نبوده و صاحبان صنایع و مشاغل فاکتورهای نوینی را برای اتخاذ یک شغل در نظر میگیرند. بی شک ضعف در معیارها و نداشتن دانش و تخصص کافی ما را در رسیدن به شغل‌های دلخواه با منابع مالی مناسب، ناکام خواهد گذاشت. نیاز است همواره به یادگیری مهارت‌های جدید و یا به روز رسانی مهارت های قدیمی توجه داشته باشیم تا از قافله متخصصین عقب نمانیم. یادگیری دانش و مهارت نوین علاوه بر حفظ موقعیت کنونی شما، موجب گشوده شدن درهای جدید در دنیای علمی و شغلی خواهد گردید.

با رشد روز افزون سرعت زندگی و علوم مختلف، دسترسی سریع و به‌ هنگام به منابع، از چالش‌ های اصلی در جوامع کنونی می باشد. چالش‌ هایی که بسیاری از دانشجویان و متخصصین کشورمان به دلایل مختلفی همچون مسافت زیاد، تنگناهای مالی و زمانی و همچنین منابع محدود، به نوعی با آنها مواجه می‌باشند. یکی از اهداف اصلی و مهم مجموعه آموزشی و تحلیلی ” مکان‌مدیا “، ایجاد ارتباطی مطمئن، سریع، ساده و کم‌ هزینه میان دانشجویان و متخصصین با منابع آموزشی و داده ای آماده مورد نیاز آنها برای پژوهش‌ ها یشان می باشد. داده‌ های مورد نیاز و محتوا های آموزشی مجموعه “مکان‌مدیا”، توسط متخصصین تراز اول کشور در حوزه علوم مکانی تدوین و تولید شده و به لحاظ رعایت استاندارد های لازم کیفی در سطح عالی‌ قرار داشته و می‌توانند در رشد و اعتلای شخصی و شغلی دانشجویان و متخصصین موثر باشند.

با توجه به گشتردگی دانش علوم مکانی و طیف وسیع مخاطبان این حوزه، مجموعه آموزشی “مکان‌مدیا” تلاش نموده است تا با استفاده از متخصصین مجرب این حوزه، محتواهای ارزشمندی را برای تمامی طیف‌ها آماده و ارائه نماید. این طیف‌ها شامل سیستم های اطلاعات مکانیGIS، سنجش از دور، پایگاههای داده مکانی، برنامه نویسی در حوزه علوم مکانی و در نهایت داده کاوی مکانی می‌باشند. علاوه بر این، بخشی با عنوان آموزش‌های عمومی نیز در نظر گرفته شده است تا پیش نیاز های برخی از آموزش‌ ها از طریق این بخش تامین و ارائه گردد. علاوه بر تنوع در موضوع آموزش‌ ها در زمینه تامین داده های مورد نیاز پژوهش‌ ها و پروژه‌های شخصی و سازمانی نیز تنوع رعایت شده و مجموعه “مکان مدیا” در تمامی زمینه های علوم مکانی اعم از GIS، سنجش از درو و … قابلیت تامین داده های با کیفیت و با ارزش را دارا می‌باشد.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی